GAZİANTEP VİLLA PROJESİ

Klasik mimari, sahip oldukları lüks ve lüks yaşamı gösteren eski Yunan ve Romalılardan kaynaklandı. İnşa ettikleri büyük yapılar, Romalı mimar Vitruvius tarafından belirtilen sağlamlık (firmitalar), kullanışlılık (faydalar) ve güzellik (venustas) olan üç mimari kural ve unsur tarafından oluşturulmuştur. Bu unsurlar, estetiği ve zarafeti ile günümüzde hala hayranlık uyandıran klasik mimariyi villa tasarımlarıyla kurdu.Gaziantep klasik villa tasarımımız müşterimizin istekleri doğrultusunda  zengin kültürü ve yaşam tarzını yansıtıyor.

Bu klasik villa tasarımı, gelecek nesil değerleri, kültürü ve tarihi beslemek ve etkilemek isteyen ev sahipleri için mükemmeldir. Yeni klasik terimi, tasarımın modern ve geleneksel yönlerini içerir. Bu şahesere sanat, zarafet ve teknolojinin mükemmel bir karışımı döküldü. Bu zamansız tasarım gerçekten bir mücevher.

Gaziantep villa dış tasarımı, cephesiyle simetriyi gözler önüne seriyor. Rasyonalite ve düzen, pencerelerin, büyük sütunların ve yapıların dış cephesinin girift pervazlarının düzenlenmesiyle oluşturulur. Klasik yapılar, tarzın tekdüzeliği, düzeni ve zarafeti ile zahmetsizce kasıtlı sakinlik sağlar. Klasik villa dış tasarımı estetiği ve zarafeti tanımlar.