Bahüler

Yüzyılın başında (1900), Art Deco daha çok bir sanat tarzıydı. Yıllar geçtikçe, tasarım tarihinin bir parçası için hızla stilistik deyim haline geldi ve resim, mobilya, lamba, kıyafet, mücevher ve mimari gibi birçok alanda tasarıma atıfta bulundu. Art Déco, Klasik Modernizmin genel ayrılışının ortasında, biçim ve zarafetin sanatsal kombinasyonunun, malzemelerin değerliliğinin, renklerin yoğunluğunun ve duygusallığın ön planda olduğu bir gelişmeydi. Bunların çoğu Art Nouveau tarzında zaten mevcuttu.

Art Deco mobilya tarzının özelliği, bitkisel ve organik motiflerin düz ve stilize edilmiş temsilleridir. Çarpıcı izlenim özellikle önemlidir. Doğallığın ve gölgenin olmaması modern izlenimi veriyor. Art Déco'nun amacı, temel formun zarafetini ve malzemelerin değerini mümkün olan en basit şekilde vurgulamaktır.Bu akıma en güzel mobilya  örneklerinden biri de bahülerdir.

Bahü modellerini evinizde hem bir dekoratif öğe olarak değerlendirebilir hem de işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Bahü farklı farklı kullanım alanlarına sahip olan bir mobilyadır. Özel koleksiyonlarınız için tercih edebilirsiniz.Müşterilerimizin  zevkleri ve istekleri doğrultusunda özel konseptler oluşturuyoruz.