BERFOTTİ

Berfu Çakır / 1984

Haliç Üniversitesi/ 2001-2005 mezunu
 

 

 

Her tasarımcının bir tarzı vardır ancak kişinin genel itibariyle kendi tarzını yansıtması zordur. Yaşam alanlarımıza bizi yansıtan renkler, objeler yerleştiririz. Tasarımlarımızda farklı tarzların bir armonisi olan tek parçalar, sadelikten uzak giydirilmiş duvarlar ve bol aksesuar göze çarpar.

Bir iç mimar olarak dokusu ve anlamı olan ; karmaşıklıktan uzak ve küçük dokunuşlarla değişebilen mekanlardan yanayım. Yaşayan malzemeleri kullanmak benim için büyük zevk.

İyi bir iç mimar olma yolunun çalışmak, okumak, çizmek ve daha çok çizmekten geçtiği unutmayarak yürüdüm. Bu yolculuğukta en önemlisi bakmak ile görmenin arasındaki farkı keşfettim.

Yurt içi ve yurt dışında yer alan konut, otel, hastane, fabrika, cami, okul, ofis, spor salonu gibi farklı fonksiyon ve ölçeklerde yapıların tasarım ve projelerini, bulunduğu bölgenin mevzuatlarına ve uluslararası standartlara uygun biçimde sonuçlandıran BERFOTTİ, kullanıcı ihtiyaçlarını önceliklendirip çevre ve ekonomiyi göz önüne alarak etik, estetik değerlerden vazgeçmeden, mekânın belleğine, yerine ve doğasına uygun çalışmalar üretiyor.

Müşterilerimizin eşsiz kişiliklerini ve yaşam tarzlarını yakalayarak  davetkar, zarif, ilham verici ve sadece sizin bir yansımanız olan iç mekanlar yaratıyor, süreci; tasarım, bilgi ve yaratıcılık tutkusuyla bütünleştiriyoruz.

 

Her mekan, dekoratif unsurları ile bir hikaye ve tartışma konusu olan bir yolculuktur.
BERFOTTİ; müşterilerimize konfor, lüks, işlevsellik çerçevesinde ihtiyaçların öncelikli olduğu duydukları alanlar sağlamayı taahhüt eder. Bizler, danışanlarımızın bir hayatı paylaştığı yaşam alanlarında yalnızca bakan değil, gören göz olma gayretindeyiz. Bu amaçla ekibimizle beraber iç mekan tasarımlarımızda ilhamımızı yaratıcı gücümüzden dinamik kadromuzdan alıyoruz.

Kurumumuz;  anahtar teslim konut , ticari iç tasarım; aydınlatma,aksesuar,tadilat ve model-mağazacılık-tasarım kurulumunda uzmanlaşmıştır. İç mekanınıza yeni bir yaşam tarzı yaratmayı, işlevselliği ve estetiği en üst düzeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Markamız, çeşitli firmalar, mühendisler, sanatçılar ve müteahhitler ile işbirliği dahil olmak üzere bir dizi profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır. Projenizi tamamlamak için yerel ve uluslararası kaynaklar arayışında size yardımcı olmaktan keyif duyacağız.

Berfotti; tasarım kavramsallaştırmasından hayalinizdeki evi inşa etmeye kadar en iyi hizmetleri son teknolojiyle gerçekleştirmektedir. Gelişerek devam etme misyonuyla çıktığımız bu yolda değerli danışanlarımızın geleceklerini kucakladıkları o anı görmek, en büyük arzumuz. Sahadaki ilk günden devir teslimine kadar, her adımda mükemmellik uyguluyoruz. Amacımız, müşterilerimizin hayalindeki evi tam da sevdikleri şekilde inşa etmektir.

İyi tasarlanmış bir ev, sadece tasarımcının becerisini yansıtmakla kalmamalı, aynı zamanda sahibinin kişiliğinin bir aynası olmalıdır.

BERFOTTİ